تضمین کار در سرویسچه

پنج شنبه 28 تیر 1397

یکی از چالش هایی که در استفاده از سرویس های آنلاینی نظیر سرویسچه وجود دارد اعتماد مشتریان به آنها است و اینکه مطمن باشند که سفارشی که درخواست می دهند به بهترین شکل انجام شود. سرویسچه تضمین انجام صحیح کارها را با متخصصین خود در نظر گرفته است.

سرویسچه سامانه درخواست آنلاین انواع خدمات می باشد، شما با استفاده از اپلیکیشن اندروید و ios سرویسچه می توانید سفارش خود را بدون نیاز به تماس ثبت کنید.

در سال های اخیر استفاده از اپلیکیشن جهت سفارش کارهای مختلف مرسوم شده است و مانند گذشته کاری غیر عادی و نا مانوس نیست. اپلیکیشن هایی نظیر اسنپ، الوپیک، اسنپ فود و...

یکی از دغدغه هایی که هنوز سرویس های آنلاینی شبیه سرویسچه دارد اعتماد مردم به آنها است و اینکه از کجا مطمن باشند که کاری که می خواهند انجام دهند به درستی انجام خواهد شد.

برخی از سرویس هایی که سرویسچه ارایه می دهد مانند سرویس کولر گازی یا تعمیر لوازم خانگی با توجه به قیمت این دستگاه ها بسیار حساس می باشد و این نگرانی را برای مردم به وجود می آورد که علاوه بر اینکه مشکل لوازم آنها رفع شود مشکل جدیدی برای آن به وجود نیاید!

ما در سرویسچه همه این نگرانی ها را درک می کنیم و همواره سعی در جلب اعتماد مشتریان گرامی جهت استفاده با خاطر آسوده از خدمات را داریم.

نحوه تایید و همکاری با متخصصین

  1. متخصص از طریق اپلیکیشن سرویسچه درخواست همکاری خود را ثبت می کند.
  2. کارشناسان ما درخواست همکاری را بررسی نموده و در صورت نیاز به متخصص در آن زمینه هماهنگی های لازم را به عمل می آورند.
  3. تایید فنی و قانونی متخصصین : مدارک فنی مربوط به فعالیتی که متخصص انجام می دهد بررسی و تایید می شود.
  4. درخواست های خاصی جهت تست کار متخصص پیش بینی می شود.
  5. ضمانت نامه های مورد نیاز از متخصص گرفته می شود و عقد قرارداد سرویسچه با متخصص انجام می شود.

تضمین درست انجام شدن کار

همانطور که در قوانین سرویسچه ذکر شده است، سرویسچه پل ارتباطی بین متخصصین و مشتریان می باشد در نتیجه تضمین انجام صحیح کارها به عهده متخصصین می باشد. جهت جلب اعتماد مشتریان عزیز از لحظه ثبت سفارش تا نهایی شدن آن کارشناسان ما پیگیری دقیق کارها را انجام می دهند و برای همه سفارشات از سفارش دهنده و متخصص نظرسنجی انجام می شود و در سیستم ثبت می شود و با توجه به قراردادهایی که ما با متخصصین داریم اگر روی سفارشی مشتری ناراضی باشد متخصص موظف به انجام دوباره آن سفارش جهت جلب رضایت مشتری را دارد. در نتیجه جای هیچ نگرانی برای مشتریان از نظر صحیح انجام شدن کار وجود ندارد.

امتیاز متخصص و شرط ادامه همکاری سرویسچه با متخصص

برای همه سفارش ها کارشناسان ما پس از انجام کار با مشتری تماس می گیرند و راجع به نحوه کار، برخورد متخصص، چگونگی انجام کار، مبلغ گرفته شده از مشتری سوال پرسیده می شود و در سیستم ثبت می شود و در اخر به متخصص از 1 تا 5 نمره ای داده می شود.

شرط ادامه همکاری سرویسچه با متخصصین در این است که معدل امتیاز گرفته شده از سفارش ها کمتر از حدنصاب نباشد.