سرویسچه چیست

شنبه 5 خرداد 1397

سرویسچه اپلیکیشنی است که این قابلیت را به شما می دهد تا انواع خدمات شهروندی را در شهر شیراز درخواست دهید. خدماتی شامل نظافت، خشکشویی، کارواش در محل، قالیشویی، مبل شویی، تاسیسات ساختمانی، لوله کشی، حمل بار، نگهداری سالمند و بیمار، آموزش و هر آنچه نیاز دارید.

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از اینترنت در صنف های مختلف و انجام آنلاین خدمات مختلف از طریق وب سایت و اپلیکیشن نظیر خرید کالا، سفارش تاکسی و ... نیاز به یک اپلیکیشن در حوزه خدمات منزل بسیار حس می شد.

سرویسچه اپلیکیشنی است که این قابلیت را به شما می دهد تا تمامی خدمات شهروندی مورد نیاز خود را در شهر شیراز بصورت آنلاین و با تخفیف های ویژه دوره ای سفارش دهید.

سرویسچه کارکرد بسیار ساده ای دارد به این صورت که شما اپلیکیشن اندروید یا ios آن را روی گوشی نصب می کنید و با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تایید می توانید وارد فضای اپلیکیشن شوید و از دسته بندی های موجود خدمت مورد نظر خود را پیدا کرده و پس از پاسخ به چند سوال کوتاه سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. در زمانی کوتاه کارشناسان مرکز تماس سرویسچه سفارش را با شما نهایی کرده و یکی از سرویس کاران کاربلد را برای سفارش شما تعیین می کنند.

بعد از انجام هر سفارشی کارشناسان مرکز تماس سرویسچه با شما تماس می گیرند و نظر شما را در مورد سرویس کار پرسیده و در سیستم ثبت می کنند، در نتیجه از روی نظر و امتیازی که خود شما می دهید ادامه همکاری سرویس کار با مجموعه سرویسچه تعیین می شود.

بخشی در اپلیکیشن سرویسچه پیش بینی شده است جهت معرفی خدمت جدیدی که در مجموعه خدمات سرویسچه وجود ندارد و همچنین قسمتی برای معرفی سرویس کاران مختلف جهت همکاری با مجموعه سرویسچه.

امیدواریم بتوانیم با همکاری شما همشهریان محترم شهر راز (شیراز عزیز) مجموعه ای از خدمات مورد نیاز شما را به نحو احسنت ارائه دهیم.

برای دانلود اپلیکیشن اندروید و ios سرویسچه اینجا کلیک کنید.