ارزان ترین سرویس کولر آبی در شیراز و صدرا

یکشنبه 6 خرداد 1397

اگر به دنبال اطلاعاتی پیرامون نگهداری و استفاده صحیح از کولر آبی یا راهی برای خرید مناسب ترین کولر آبی هستید این مطلب میتواند به کمک شما بیاید. همچنین اگر به دنبال ارزان ترین سرویس کولر آبی در شیراز هستید ما پیشنهادی ارزان و مطمئن برای شما داریم.

برای سالم نگه داشتن کولر و استفاده حداکثری از آن و بازدهی مناسب بایستی به صورت سالیانه اقدام به انجام موارد زیر کنید:

  1. انجام سرویس‌های دوره‌ای قبل از شروع فصل گرما
  2. تعویض پوشال‌ها به صورت سالانه
  3. روغن‌کاری یاتاقان‌های کولر به صورت ماهانه
  4. بررسی تسمه کولر، اگر دچار خوردگی شده باشد، باید تعویض شود البته میزان سفتی آن می‌تواند در مصرف انرژی و بازدهی کولر موثر باشد.
  5. اطمینان از پخش متناسب آب روی همه پوشال ها
  6. چک کردن دهانه کولر (برزنت یا هر جنس دیگری که استفاده شده است)

موارد بالا باید به بهترین صورت انجام شود که شما بازدهی حداکثری را در فصل گرما از کولر خود داشته باشید.

بهترین و ارزانترین سرویس کولر آبی در شیراز را چه شرکتی انجام می دهد؟

مبلغی که بابت سرویس کامل کولر خود در شهر شیراز بایستی بپردازید حدود 40 تا 50 هزار تومان می باشد که بر اساس اینکه چه موارد مصرفی هم نیاز دارید مانند پوشال، تسمه، شلنگ و ... باید هزینه جداگانه پرداخت نمایید.

در صورتی که شما سفارش سرویس کولر خود را از طریق اپلیکیشن سرویسچه ثبت کنید می توانید با ارزان ترین قیمت، بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان بدون حتی یک تماس تلفنی کولر خود را فقط با مبلغ 35 هزار تومان سرویس کنید. دقت داشته باشید که تمامی کارشناسان سرویسچه مورد تایید اصناف و مراجع مربوطه بوده اند و سرویسچه کار آنها را تضمین و گارانتی می نماید و در صورتی که شما ناراضی باشید، سرویسچه موظف هست که به صورت رایگان نیروی دیگری را به محل اعزام نموده و کار را انجام و رضایت شما را کسب کند. پس برای سرویس کامل کولر خود با مبلغ 35 هزار تومان درنگ نکنید و همین الان از طریق اپلیکیشن اندروید یا ios سرویسچه اقدام به ثبت سفارش سرویس کولر آبی خود در شهر شیراز و شهرک های اطراف کنید.

از کجا کولر آبی مناسب خرید کنم؟

در صورتی که هنوز اقدام به خرید کولر آبی نکرده اید یا به هر دلیلی می خواهید کولر آبی جدید خریداری کنید می توانید با کارشناسان ما در مجموعه سرویسچه جهت پیدا کردن کولر با حداکثر بازدهی و ارزانترین قیمت مشورت نمایید. کارشناسان سرویسچه شما را راهنمایی می کنند که کولر مناسب منزل یا محل کار خود را تهیه نمایید و جهت نصب کامل کولر نیز با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما خدمات ارایه می دهند.

سایبان کولر چه تاثیری در بازدهی آن دارد؟

در صورتی که قصد دارید کولر خود را در برابر آفتاب محافظت نمایید و بازدهی بیشتری داشته باشید، می توانید از طریق اپلیکیشن سرویسچه اقدام به ثبت سفارش جهت ایجاد آفتاب گیر برای کولر را داشته باشید که با ارزانترین قیمت برای کولر آبی خود سایبان تهیه نمایید.

برای دانلود اپلیکیشن اندروید و ios سرویسچه اینجا کلیک کنید.