کارواش تاچ لس

دوشنبه 27 اسفند 1397

کارواش تاچ‌لس نوع جدیدی از کارواش با آب است که در آن با استفاده از دستگاه، مواد شستشو بر روی ماشین اسپری می‌شود و سپس با استفاده از آب، مواد شسته شده و ماشین تمیز آماده‌ی استفاده است.

تاچ‌لس همان‌گونه که از نامش مشخص است با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می‌گیرد به‌این صورت که ابتدا کمی آب برروی ماشین ریخته و گرد و خاک سطحی از بین می‌رود، سپس مواد با استفاده از دستگاه بر روی ماشین اسپری می‌شود و دیگر احتیاجی نیست که مواد را با دست و جارو یا اسفنج بر روی سطح کشید، شامپوهای تاچ لس بدون دخالت دست باعث تمیزی بدنه ماشین می شوند و هیچ آسیبی به رنگ بدنه وارد نمی کنند علاوه بر این مواد شوینده کارواش تاچ لس  باعث براق شدن  و درخشان شدن ماشین می‌شوند. زمانی‌که مواد بر روی سطح پخش شد اجازه دهید برای چند دقیقه باقی بماند، بعد از این نوبت به شستن با آب می‌رسد بدین منظور آب را بر سطح ماشین می‌ریزند تا مواد و کثیفی‌ها شسته شوند در نهایت با تی مخصوص بر سطح خودرو می‌کشند تا آب خشک شود. در پایان کار ممکن است این کثیفی‌های حاصله باعث کثیف شدن حیاط، پارکینگ یا خیابان شوند که جای نگرانی نیست چرا که نیروی مربوطه با استفاده از مقداری آب محل مورد نظر را تمیز می‌کند.

به‌صورت کلی در تمامی کارواش‌های ارائه شده توسط اپلیکیشن سرویسچه روشویی خودرو به همراه نظافت داخل خودرو انجام می‌گردد که شامل کشیدن جاروبرقی و گردگیری، شستن کف‌پوش، جرم گیری شیشه‌ها و واکس زدن قسمت داخلی درب و داشبورد می‌باشد.

نکاتی که هنگام  استفاده از کارواش تاچ‌لس جهت نتیجه گیری بهتر باید استفاده کرد:

_ در صورت داغ بودن بدنه ماشين، چند دقيقه صبر كنيد تا خنك شده و سپس اقدام به استفاده ازموادشوینده کارواش تاچ لس كنيد.

_ بهتر است از این کارواش در حیاط منزل، پارکینگ و خیابان‌های عریض استفاده کنید، هرچند که نیروهای ما بعد از انجام کارواش آب و کف حاصل را با آب می‌شویند.

_ درصورتي كه خودرو به‌مدت طولانی شسته نشده باشد می‌بايست بدنه خودرو را با استفاده از آب كمي خيس كنيد سپس اقدام به اسپری کردن مواد کنید.

_ مواد بکار رفته در مواد شوینده کارواش تاچ لس از نوع نانو بوده که دارای مولكول هایی است که به تمامي نقاط كثيف و چرك و انواع لكه ها چسبيده، واكنش نشان می دهد و آن ها را از بدنه جدا و در خود حل می‌کند.