موتورشویی با بخار

دوشنبه 9 اردیبهشت 1398

شستن قلب تپنده ماشین امری است لازم، بله منظور از قلب همان موتور است چرا که اگر به‌خوبی کار نکند، کار زار است. برای موتور شویی از روش نانو، از کارواش آب و شستشو با بخار می‌توان استفاده کرد.

شستن موتور خودرو امری است ضروری اما اجباری در کار نیست. راه‌های مختلفی برای تمیز شدن موتور وجود دارد که شاید بتوان گفت بهترین راه استفاده از بخار در شستشو است. تمیز بودن موتور علاوه بر بهبود کارکرد آن به این موضوع کمک می‌کند که هرگونه نشتی و آسیب را زودتر و راحت‌تر شناسایی کرد. اگر شستشوی موتور ماشین به طور صحیح انجام نشود، می‌تواند به سیستم کنترل الکترونیکی موتور آسیب برساند، سیستم احتراق خودرو شامل کویل های احتراق، کابل ها و شمع موتور است که تمام این اجزا به آب حساس هستند در صورتی که این اجزاء در حین شستشو آسیب ببینند، عملکرد و طول عمر خودرو ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد. مزایا و معایب موتورشویی:

شستشوی موتور ماشین دارای مجموعه ای از جوانب مثبت و منفی است، از جنبه‌های مثبت آن می توان به ایمنی، طول عمر، تشخیص زودهنگام سایر عیوب موتور و ظاهری تمیز اشاره کرد. از جمله نکات منفی موتورشویی می‌توان به این اشاره کرد که ممکن است سیستم های مختلفی که برای عملکرد و طول عمر خودرو ضروری است را، تحت تأثیر قرار دهد.  پس اگر خودتان تخصص لازم را ندارید، بهتر است که برای انجام این‌کار از افرادی که تخصص دارند سرویس بگیرید تا نیاز نباشد این ضرب‌المثل را بکار ببرید که آمدم ابرویش را درست کنم زدم چشمش را هم کور کردم.

موتورشویی با بخار: موتورشویی با بخار احتیاج به تخصص و دستگاه بخار دارد، این دستگاه با تولید بخار بالا می‌تواند به راحتی بین تمامی درزها نفوذ کرده و آلودگی و چربی ها ی موتور ماشین را از بین ببرد. به همین دلیل موتورشویی با بخار موثر ترین راه برای تمیز کردن موتور شناخته شده است. پیشنهاد سرویسچه به شما استفاده از سرویس موتورشویی با بخار در محل است که شما با دانلود اپلیکیشن سرویسچه می‌توانید در دسته بندی خدمات خودرو، کارواش بخار، سفارش خود را ثبت کنید تا ما در محل موردنظر شما کار موتورشویی شما را انجام دهیم.