20 درصد تخفیف اولین سفارش و 10 درصد تخفیف سه سفارش بعدی با سرویسچه

چهارشنبه 23 خرداد 1397

با سفارش در اپلیکیشن سرویسچه از ده ها خدمات آن در سطح شهر شیراز با تخفیف 20 درصد در سفارش اول و 10 درصد در سفارشات بعدی و تخفیفات ویژه دوره ای استفاده کنید.

اکثر ما تخفیف هایی که فروشگاه های مختلف اینترنتی و غیر اینترنتی بر روی کالاهای خود اعمال می کنند و سعی در جذب مشتری دارند را بارها و بارها دیده ایم ولی بر خلاف کالا، تخفیف روی خدمات مختلف که ما نیاز داریم خیلی کم وجود دارد. با وجود اینکه خیلی اوقات مبلغ انجام یک خدمت از وسایل مورد نیاز آن بیشتر است مانند سرویس کولر و بعضی از کارها صرفا خدماتی هستند مانند نظافت، قالیشویی، خشکشویی و ... ولی مقوله تخفیف در این زمینه جا نیفتاده است.

ما در سرویسچه از ابتدا قصد داشتیم در کنار خدمات خوب و مطمئن که نیازهای شهروندان شیرازی را رفع نماید تخفیف های ثابت و ویژه ای را اعمال کنیم که انجام خیلی از کارها را برای شهروندان به صرفه تر کند.

هم اکنون رویکرد ما بدین گونه است که به همه مشتریان روی سفارش اول (سفارش در هر زمینه‌ای که باشد) 20 درصد مبلغ کل سفارش تخفیف اعمال کنیم و در سه سفارش بعدی میزان این تخفیف 10 درصد می باشد.

در سرویسچه ما همواره تخفیف های ویژه ای برای شما همشهریان شیرازی در نظر خواهیم گرفت. به منظور اطلاع از این تخفیف ها صفحه اینستاگرام و وبلاگ ما را دنبال کنید.

برای استفاده از این تخفیف ها اپلیکیشن اندروید یا ios سرویسچه را دانلود کنید و اولین سفارش خود را از میان بالغ بر پنجاه خدمتی که ارائه می دهیم ثبت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن اندروید و ios سرویسچه اینجا کلیک کنید