ماشین ظرفشویی

سه شنبه 2 مهر 1398

ماشین ظرفشویی همان‌طور که از نامش مشخص است دستگاهی است که برای شستن ظروف مورد استفاده قرار می‌گیرد، امروزه نه تنها در مکان‌های شلوغ مثل کافی شاپ و رستوران‌ها بلکه در منازل هم به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد و شستن ظرف را راحت می‌کند.

ماشین ظرفشویی در انواع توکار، رومیزی، ایستاده عرضه می‌شود که نوع توکار آن در داخل کابینت نصب شده و چیدمان مرتبی را به ارمغان می‌آورد، نوع رومیزی آن قابل حمل است و در رنگ‌های مختلف ساخته می‌شود و ماشین ظرفشویی ایستاده که برای مکان‌هایی خریداری می‌شود که ظروف کثیف زیادی دارند و احتیاج به مکانی برای نصب شدن دارند.

ماشین‌های ظرفشویی از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است، که در پستی دیگر مفصل در مورد آن صحبت خواهیم کرد. برخی از مدل ها دارای آبگرمکن هستند و شما تنها آن‌ها را به آب سرد وصل می‌کنید و این دستگاه‌ها خود آب را گرم کرده و کار شستشو را انجام می‌دهند، در برخی مدل‌ها لازم است با یک دستمال کثیفی و مواد غذایی باقی مانده بر روی ظروف را گرفته، سپس داخل دستگاه قرار دهید اما بعضی از دستگاه‌ها دارای آسیاب هستند و مواد باقی‌مانده را خورد کرده و همراه آب از دستگاه خارج می‌کنند. در هنگام خرید به فاصله و تعداد طبقه‌ها دقت کنید و بهتر است نوعی را انتخاب کنید که امکان تنظیم ارتفاع دارند تا شما با تنظیم آن بتوانید ظروف‌هایی با عمق و ارتفاع بیشتر را نیز بشویید.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چه موقع احتیاج است با یک تعمیرکار تماس حاصل فرمایید، در صورت بروز هرکدام از این موارد بهتر است با یک تعمیرکار مشورت کنید تا مشکل در همان ابتدا رفع شود:

نشتی آب، درست کار نکردن صفحه لمسی، تمیز نشدن و لک دار شدن ظروف، خشک نشدن ظروف، تخلیه نشدن آب، بسته نشدن درب، روشن نشدن دستگاه یا در حین شستشو خاموش شدن آن، داشتن صدای غیر معمول در حین شستشو.

شما از طریق اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات سرویسچه می‌توانید تمامی سفارشات مربوط به نصب و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی را ثبت کنید، تعمیرکاران ما به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و تا جایی که ممکن باشد مشکل را در محل رفع می‌کنند و در صورت نیاز نیز دستگاه را به کارگاه منتقل کرده و کار تعمیر را انجام می‌دهند.