بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی در شیراز

یکشنبه 27 خرداد 1397

برای همه ما پیش آمده است که یکی از لوازم داخل منزل مانند یخچال، لباسشویی، ظرف شویی، جاروبرقی، ماکروفر دچار مشکلی شده باشد و همیشه این دغدغه وجود داشته است که از کجا تعمیرکار سیار خوب و مطمئن پیدا کنم.

زمانی که نیاز به تعمیر یکی از لوازم خانگی باشد، این مشکل را داریم که یک تعمیرکار سیار پیدا کنیم که بدون اینکه نیاز باشد وسیله مورد نظر را جابجا کنیم، در منزل مشکل آن را رفع نماید و اساسا اگر تعمیرکار سیار هم پیدا کردیم از کجا مطمئن باشیم که تعمیرکار مورد نظر تخصص و تجربه کافی را در این خصوص دارد و لوازم خانگی بعضا چند میلیونی را خراب تر از قبل نکند!

تعمیر لوازم خانگی به صورت آنلاین در شیراز

شما می توانید با سفارش در  اپلیکیشن سرویسچه جهت موارد زیر با خیال راحت و اطمینان از اینکه رویکرد سرویسچه در همه موارد خصوصا موارد فنی و تخصصی این است که بهترین و کارآمدترین تعمیرگاه ها و نیرو های متخصص خوشنام و صاحب مجوز و صلاحیت های لازم از اصناف و مراجع ذی‌صلاح را جهت سفارشات شما ارسال کند و این اطمینان را به شما بدهد که کار، کارشناسان اعزامی از سوی سرویسچه به صورت تضمینی می باشد و خیال شما را از بابت حل مشکل وسیله خود راحت می کند.

  • تعمیر لباسشویی در شیراز
  • تعمیر یخچال در شیراز
  • تعمیر ظرفشویی در شیراز
  • تعمیر جاروبرقی در شیراز
  • تعمیر ماکروفر در شیراز
  • تعمیر تلویزیون در شیراز

ارزان ترین قطعات لوازم خانگی در شیراز

تمیرکار اعزامی قطعه مورد نیاز احتمالی را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه خواهد کرد و به شما فاکتور ارائه می دهد. دقت داشته باشید باتوجه به اینکه کار اصلی نیروهای اعزامی از جانب سرویسچه تعمیر است در نتیجه قطعات ارایه شده با کمترین میزان سود و در بعضی موارد با قیمت خرید به مشتری ارایه می شود و این اطمینان را به شما می دهد که با کمترین قیمت موجود در بازار قطعات را تهیه می کنید.

بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی شیراز

با توجه به اینکه کارشناسان تلفنی سرویسچه بعد از انجام سفارش شما به صورت تلفنی فرم دیجیتالی موجود در سیستم را با پرسیدن چند سوال از شما پر می کنند و به تعمیرکار اعزامی خود شما از 1 تا  10 نمره می دهید، این اطمینان به شما داده می شود که نیرویی هم که برای شما اعزام می شود امتیازهای لازم را از سفارش های قبلی که اعزام شده است گرفته است و عملکرد قابل قبولی داشته است. نیروهای متخصص سرویسچه دائم در معرض ارزیابی و امتیازدهی از سوی مشتریان هستند و اگر نیرویی حد نصاب لازم را از این ارزیابی به دست نیاورد سرویسچه همکاری با آن نیرو را قطع خواهد کرد.

در بسیاری از موارد کارشناسان سرویسچه به صورت تلفنی شما را راهنمایی می کنند که بدون اعزام نیرو مشکل وسیله شما حل شود.

برای دانلود اپلیکیشن سرویسچه و درخواست خدمات تعمیر لوازم خانگی اینجا کلیک کنید